1,195.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
„Body-Solid Compact Leg Press“ yra puikus priedas prie bet kurios namų sporto salės. 450kg talpos ir kompaktiškos konstrukcijos kojų presas leidžia atlikti įvairius kojų pratimus neužimant per daug vietos.
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Šis aparatas turi patvarų plieninį rėmą, reguliuojamą nugaros pagalvėlę ir pėdų plokštę, užtikrinančią patogią ir saugią treniruotę kiekvieną kartą.

Body-Solid COMPACT LEG PRES kojų presas užtikrina sklandų judėjimą su keturių takelių ritinėlių sistema, o deimantinės plokštelės pėdų platforma užtikrina tvirtą ir stabilų pagrindą treniruotės metu.

 

Tik 119.888-cm pločio ir 170.434-cm gylio „Body-Solid COMPACT LEG PRES Leg Press“ yra vienas kompaktiškiausių ir funkcionaliausių kojų presų rinkoje ir gali lengvai tilpti į daugumą patalpų ir namų.

Neleiskite, kad kompaktiškas dydis jus apgautų, nes „Body-Solid GCLP100“ sukurtas taip, kad veiktų kaip aukščiausios klasės sportinis automobilis.

Geriausias savo klasėje treniruoklis slysta ant sandarių linijinių rutulinių guolių ir rėmo grūdintų chromuotų kreipiamųjų strypų, kad būtų užtikrintas precedento neturintis lygumas net ir esant dideliam svoriui. Sunkios plieninės konstrukcijos užtikrina eksploatacinį patikimumą net ir didelės apkrovos įrenginiuose.

 

Technine informacija:

 

Vienoje kompaktiškoje mašinoje sujungia kojų presą ir blauzdos kėlimą
Treniruoklis su uždarais linijiniais guoliais
Sunkioji plieno konstrukcija
Sėdynės slydimas nustatytas 30 laipsnių kampu
Reguliuojamas, kad tiktų bet kokio dydžio vartotojui
Keliamoji galia: 450 kg.
Produkto svoris: 108 kg.

Gamintojas

BODY-SOLID

Product code GCLP100
Kategorija Suoliukai
Tipas Suoliukai pilvo presui

Panašios prekės

Menu
TOP