1,299.00 1,649.00
Sutaupote 350.00 -21 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Irklavimo ergometras lengvai atlaiko stipriausią namų sportininką. Ypač storas ir patvarus plieninis rėmas virš bako sugeria didžiąją dalį jėgos treniruotės metu. Idealus pasirinkimas naudojimui namuose.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Irklavimo treniruoklis FLUID Rower Apollo Pro V

 

Patirkite aukščiausios kokybės skysčių ergometrą su reguliuojamu pasipriešinimu. Su Apollo Pro V turite profesionalią irklavimo mašiną, pagamintą iš patvarios medienos ir plieno su prabangia tamsaus ąžuolo apdaila.

 

„Fluid Rower Apollo Pro V“ pranašumai
✓ Patentuotas vandens bakas su 5 atsparumo lygiais
✓ „Bluetooth“ monitorius su irklavimo ekranu realiuoju laiku
✓ Aukštos kokybės ergonomiška rankena, užtikrinanti gerą sukibimą ir teisingą padėtį
✓ Minkšta dvigubo bėgio sėdynė užtikrina maksimalų komfortą ir sklandų irklavimą
✓ Pagaminta iš patvaraus plieno ir amerikietiškos medienos.

 

Skysčio srauto pasipriešinimas: irklavimas kaip ant vandens
Irklavimas su „Fluid Rower“ skamba, jaučiasi ir atrodo taip, lyg būtumėte ant vandens dėl aukštos kokybės vandens bako su patentuota „Twin Tank“ technologija. Ši unikali sistema leidžia lengvai reguliuoti atsparumą vandeniui bet kuriuo metu naudojant ratuką.

 

„Fluid Rower“ vandens bakas susideda iš dviejų atskirų bakų

Vidinis ir išorinis bakas. Vidinis bakas yra „pasyvus bakas“ arba akumuliacinis bakas, o išorinis bakas yra „aktyvusis bakas“ arba pasipriešinimo bakas. Jei irkluodami mygtuku pasirinksite didesnį pasipriešinimą, vanduo iš pasyvaus bako bus perkeltas į aktyvų baką. Dėl to jau po kelių eilučių pajusite didesnį pasipriešinimą. Pasirinkus mažesnį pasipriešinimą, vanduo iš aktyvios talpos bus perkeltas atgal į pasyvųjį, todėl po kelių smūgių pajusite mažesnį pasipriešinimą.

 

Treniruotės metu patirsite greitą ir sklandų pasipriešinimo reguliavimą ir niekada nereikės iš anksto nustatyti vandens kiekio bake. Patentuotas Fluid Resistance Twin Tank sukurtas ir užbaigtas iki smulkmenų: jei neviršijama pripildymo riba, bakas niekada nepratekės. Net ne tada, kai jį nustatote.

 

„Apollo Pro V“ varomas V Twin Tank, kuris siūlo 15% didesnį pasipriešinimą nei standartinis „Twin Tank“.

Jis taip pat sujungia vandeniui atsparų mygtuką su „Bluetooth“ monitoriumi per jutiklį.

 

Skystas Bluetooth monitorius: irklavimo treniruočių apžvalga realiuoju laiku
Fluid Bluetooth monitorius suteikia jums greitą visų treniruočių parametrų, tokių kaip laikas, vatai, kalorijos, atstumas ir irklavimo smūgiai per minutę, apžvalgą. Be to, monitorius automatiškai parodys pasipriešinimo lygį, kurį nustatėte naudodami irkluotojo mygtuką. Taip pat per „Bluetooth“ galite prisijungti prie treniruočių programų, tokių kaip „Fluid Connect“, „Regatta“, „Asensei“, EXR ir „Kinomap“.

 

Išskirtinis Fluid Bluetooth monitorius yra vadinamasis Power Graph.

Šioje diagramoje realiuoju laiku rodomas jūsų irklavimo smūgis. Šią informaciją galite naudoti norėdami pagerinti savo irklavimo techniką. Kuo geresnė jūsų technika, tuo daugiau galėsite išnaudoti treniruotę! Idealus irklavimo smūgis susideda iš šešių žingsnių, kurie sukuria sklandų, pasikartojantį, ciklišką judesį.

Norite treniruotis pagal širdies ritmą? Tada per Bluetooth prijunkite monitorių prie skaitmeninio širdies ritmo monitoriaus (parduodamas atskirai) arba leiskite prietaisui matuoti širdies ritmą tiesiai per jutiklinę širdies ritmo monitoriaus rankenėlę (parduodama atskirai).

 

Didžiausias komfortas, stabilumas ir pusiausvyra irkluojant
Dėl „Fluid Rower“ detalių viskas svarbu. Sužinokite, kaip mūsų sėdynė užtikrina patogiausias irklavimo treniruotes. Po daugelio metų tyrimų ir plėtros radome tobulą kieto ir minkšto derinį. Dėl gerai apgalvotos ergonomiškos formos ir neslidžios tekstūros balne sėdite tvirtai ir patogiai. Sėdynė pakeliama, kad būtų lengviau įlipti, o komfortą galima dar labiau padidinti naudojant atlošą ir kėlimo komplektą.

 

Siekiant padidinti stabilumą, sėdynė montuojama ant dvigubo bėgelio

Ratai su dvigubais guoliais po sėdyne yra plastikiniai. Jie sklandžiai slysta dviem plastikinėmis juostelėmis, pritvirtintomis prie abiejų bėgių. Tai apsaugo nuo nusidėvėjimo ir irklavimas visada yra tylus: negirdite jokio garso, išskyrus judantį vandenį.

 

Už sėdynės ratų sumontuoti nedideli šepečiai. Jie nušluoja bėgius su kiekvienu irklavimo judesiu ir neleidžia dulkių dalelėms nuo bėgių prilipti prie ratų. Taip kiekvienas irklavimo judesys išlieka sklandus.

 

Kiti privalumai
✓ Treniruotė su Fluid Rower yra viso kūno treniruotė
✓ Irklavimas suteikia stiprius raumenis ir galingus pilvo raumenis
✓ Irklavimas degina riebalus ir gerina fizinį pasirengimą
✓ Pasipriešinimo nustatymas tinka visiems treniruočių lygiams, nuo pradedančiųjų iki pažengusių
✓ Labai sklandus ir tylus, išskyrus vandens garsą, todėl jaučiatės ir jaučiatės lyg būtumėte ant vandens
✓ Kadangi nereikia elektros, jį galima naudoti bet kur ir bet kada
✓ Dėl aukštos kokybės transportavimo ratų jį lengva ir be vargo perkelti ir laikyti

 

Labai gera garantija
Kadangi esame įsitikinę kiekvieno Fluid Rower kokybe, Apollo Pro V suteikiama 10 metų garantija rėmui, 5 metų garantija vandens bakui ir 2 metų garantija mechaninėms ir besidėvinčioms dalims.

 

Techninės specifikacijos
- Spalva: tamsus ąžuolas
- Medžiaga: plienas ir amerikietiška mediena
- Vandens bakas: Fluid V Twin Tank
- Atsparumo lygiai: 5
- Monitorius: Bluetooth monitorius
- Sekimo funkcijos: laikas, atstumas, kalorijos, pasipriešinimo lygis, laikas per 500 m, širdies ritmas, irklavimo smūgiai per minutę, vatai, galios grafikas
- Svoris: 35,80 kg
- Matmenys: P 213 x P 52 x A 56 cm
- Matmenys stovint: P 56 x P 52 x A 213 cm
- Maks. Vartotojo svoris: 150 kg
- Naudojimas: namuose, profesionalus
- Pasirenkami priedai: Liquid Touch širdies ritmo monitoriaus rankena, skystas išmaniojo telefono laikiklis, skysto atlošo komplektas, skysčio pakėlimo rinkinys
- Prekės kodas: 22FAPPV000
- EAN kodas: 4895147802916

Gamintojas

TUNTURI

Product code 22FAPPV000
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg

Panašios prekės

Menu
TOP