89.99
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 3 vnt.
Inversiniai batai kojoms Body-Solid Tools Inversiniai batai leidžia efektyviai treniruoti pilvo raumenis ir atsigauti, pritvirtinus kojų tvirtinimo detales prie rėmo.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Ar kartais jaučiatės labai pavargę nuo pratimų? Inversiniai batai leidžia greitai atsigauti po suspaudimo nuovargio, kurį sukelia bėgiojimas, aerobikos pratimai, važiavimas dviračiu ir jėgos treniruotės. Inversiniai batai neutralizuoja gravitacijos trauką žemyn. Kabantis apverstoje padėtyje akimirksniu sumažina nugaros skausmą ir spazmus dėl nuolatinio žemyn nukreipto stuburo ir raumenų traukos.

 

Skausmingoms kūno vietoms palengvinti pakanka vos kelių minučių per dieną. Taip pat ištempia nugaros, kaklo ir pečių raumenis, o tai dar labiau padidina lankstumą ir mažina skausmą. Produktas yra rekomenduojamas gydytojų ir naudojamas ligoninėse ir nugaros klinikose. Batai pasižymi storomis, patogiomis, kontūruotomis atraminėmis pagalvėlėmis ir patvariu vieno veiksmo užrakto mechanizmu su įmontuota saugos svirtimi. Papildomos pagalvėlės leidžia lengvai reguliuoti bet kokio dydžio naudotojus.

 

Reikia horizontalaus vamzdžio pakabinti

 

MATMENYS
Svoris sulankstyta: 2,72 kg
Sulenkti matmenys: ilgis. Plotis Aukštis
177,80 mm, 215,90 mm, 177,80 mm
Pakuotės matmenys: ilgis, plotis, aukštis
299,97 mm, 199,90 mm, 195,07 mm
Bendras tūris:
0,01 m3 / 2,93 kg

Gamintojas

BODY-SOLID

Product code GIB2
Kategorija Inversiniai / gravitaciniai kabliai

Panašios prekės

Menu
TOP