988.90 1,159.00
Sutaupote 170.10 -14 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
3 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Treniruokitės savo pajėgumu
Su Tunturi C65-F Crosstrainer Performance treniruojate kojų, sėdmenų, pilvo ir nugaros raumenis per vieną treniruotę. Naudodami lanksčias rankenas galite išplėsti treniruotę įtraukdami rankų ir pečių raumenis. Crosstrainer turi lengvai valdomą monitorių, kuriame aiškiai rodomi visi parametrai. Jame taip pat yra kūno dirbtinio intelekto (BAI) ekranas. Ši išmanioji technologija suteikia galimybę sudaryti individualizuotą treniruočių programą. Tai daroma atsižvelgiant į jūsų treniruotės rezultatus kartu su jūsų amžiumi, lytimi, širdies ritmu ir treniruotės trukme.

 

Privalumai
✓ Su dideliu 50 cm žingsnio ilgiu
✓ Fiksuotų arba lanksčių rankenų pasirinkimas
✓ Bluetooth ryšys
✓ Suderinamas su analoginiu krūtinės dirželiu (5–5,4 Khz)
✓ Namų ir profesionaliam naudojimui

 

Patogus ir malonus


Crosstrainer turi didelį eigos ilgį (apie 50 cm) ir sklandų elipsinį judesį. Šiuo maloniu judesiu patogiai treniruojate raumenis, lavinate ištvermę ir tinkamu tempu deginate riebalus. Elektroninė stabdžių sistema EMS, 32 pasipriešinimo lygiai ir 24 programa leidžia treniruotis pagal savo pageidavimus. Naudodami „Bluetooth“ galite prisijungti prie tokių programų kaip „Tunturi Routes“, „iConsole+“, „Kinomap“ ir „Zwift“. Taip pat yra patogus planšetinio kompiuterio laikiklis, leidžiantis treniruočių metu planšetiniame kompiuteryje žiūrėti mėgstamus filmus ar serialus.

 

Mėgaukitės lauke viduje naudodami nemokamą Tunturi Routes programėlę
Kopti į Alpe d'Huez dviračiu? Slysti ant slidžių per Alpių sniegą? Naudojant Tunturi Routes, treniruotės išlieka įdomios ir sudėtingos. Nemokama programėlės versija visada suteikia prieigą prie penkiolikos vaizdo maršrutų. Naudodami aukščiausios kokybės Tunturi Routes versiją galite rinktis iš šimtų tūkstančių kilometrų maršrutų visame pasaulyje ir šimtų mokymo vaizdo įrašų. Jūsų treniruotės bus tikra vizualinė patirtis!

Jūsų Tunturi treniruoklio pasipriešinimas automatiškai sinchronizuojasi su vaizdo įrašo aukščio skirtumais, kad patirtis taptų dar tikroviškesnė. Ar norite nuolat tobulėti, ar norėtumėte turėti ką nors sudėtingesnio? Naudodami programėlę galite lengvai reguliuoti maršruto intensyvumą. Pradėkite treniruotis ir peržengkite savo ribas naudodami Tunturi Routes.

Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Play Store“ ir lengvai prisijungti prie „Tunturi“ treniruoklio.

 

Suderinamas su Zwift
Šis Tunturi treniruoklis yra suderinamas su Zwift. Tai reiškia, kad vaizdo įrašo greitis prisitaiko prie tempo, kuriuo treniruojatės. Jūsų treniruočių parametrai taip pat bendrinami realiu laiku su Zwift, todėl galite gerai matyti savo pažangą.

 

specifikacijos
• Matmenys: P 192,5 x P 74 x A 180 cm
• Svoris: 79,5 kg
• Smagračio masė: 36 kg
• Su transportavimo ratukais
• Su buteliuko laikikliu ir buteliuku
• Su planšetės laikikliu
• Spalva: juoda, pilka
• Maksimalus vartotojo svoris: 135 kg

 

Gamintojas

TUNTURI

Product code 20TCF65000
Maksimalus vartotojo svoris 135 kg
Smagračio svoris 36 kg

Panašios prekės

Menu
TOP