749.00 1,049.00
Sutaupote 300.00 -28 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
17-18 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
3 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Treniruokitės savo pajėgumu
Su Tunturi C60-R Crosstrainer Performance įvairiais judesiais treniruojate kelias raumenų grupes. Treniruojate kojų, sėdmenų, pilvo ir nugaros raumenis. Naudodami lanksčias rankenas galite išplėsti treniruotę įtraukdami rankų ir pečių raumenis. Taip elgdamiesi vienu metu stiprinsite savo jėgą ir ištvermę, o taip pat treniruojatės tinkamu tempu, kad degintumėte riebalus. C60-R eigos ilgis yra 40 cm su maloniu elipsiniu judesiu. 32 pasipriešinimo lygiai ir 24 programos suteikia begalinį treniruočių pasirinkimą. Lengvai valdomas monitorius leidžia aiškiai matyti visus treniruotės parametrus.

 

Privalumai
✓ Su 32 pasipriešinimo lygiais ir 24 programomis
✓ Su profesionalia EMS elektronine stabdžių sistema
✓ Bluetooth ryšys
✓ Suderinamas su analoginiu krūtinės dirželiu (5–5,4 Khz)
✓ Namų ir profesionaliam naudojimui

 

Patogumas pirmiausia
C60-R crosstrainer komplektuojamas su buteliuku ir buteliuko laikikliu. „Bluetooth“ ryšys leidžia naudoti tokias programas kaip „Tunturi Routes“, „iConsole+“, „Kinomap“ ir „Zwift“, o planšetinio kompiuterio laikiklis leidžia žiūrėti mėgstamą filmą ar serialą treniruojantis. C60-R turi kūno dirbtinio intelekto (BAI) ekraną, kuris leidžia dar lengviau stebėti treniruotę. Atsižvelgdami į savo ankstesnius pasiekimus, taip pat galite kurti naujas ir asmenines treniruočių programas naudodami „iConsole+“.

 

Mėgaukitės lauke viduje su nemokama Tunturi Routes programėle
Kopti į Alpe d'Huez dviračiu? Slysti ant slidžių per Alpių sniegą? Su Tunturi Routes treniruotės išlieka įdomios ir sudėtingos. Nemokama programėlės versija visada suteikia prieigą prie penkiolikos vaizdo maršrutų. Naudodami aukščiausios kokybės Tunturi Routes versiją galite rinktis iš šimtų tūkstančių kilometrų maršrutų visame pasaulyje ir šimtų mokymo vaizdo įrašų. Jūsų treniruotės bus tikra vizualinė patirtis!

Jūsų Tunturi treniruoklio pasipriešinimas automatiškai sinchronizuojasi su vaizdo įrašo aukščio skirtumais, kad patirtis taptų dar tikroviškesnė. Ar norite nuolat tobulėti, ar norėtumėte turėti ką nors sudėtingesnio? Naudodami programėlę galite lengvai reguliuoti maršruto intensyvumą. Pradėkite treniruotis ir peržengkite savo ribas naudodami Tunturi Routes.

Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Play Store“ ir lengvai prisijungti prie „Tunturi“ treniruoklio.

 

Suderinamas su Zwift
Šis Tunturi treniruoklis yra suderinamas su Zwift. Tai reiškia, kad vaizdo įrašo greitis prisitaiko prie tempo, kuriuo treniruojatės. Jūsų treniruočių parametrai taip pat bendrinami realiu laiku su Zwift, todėl galite gerai matyti savo pažangą.

 

specifikacijos
• Matmenys: P 144 x P 67 x A 166 cm
• Svoris: 65,9 kg
• Besisukanti masė: 32 kg
• Spalva: juoda, pilka
• Su transportavimo ratukais
• Su buteliuko laikikliu ir buteliuku
• Maksimalus vartotojo svoris: 135 kg

 

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TCR60000
Maksimalus vartotojo svoris 135 kg
Smagračio svoris 32 kg

Panašios prekės

Menu
TOP