Grįžti Bėgimas ir multisportas

Sportinis laikrodis SUUNTO Spartan Sport Wrist HR Forest

Speciali atsiėmimo terminale kaina 0.99 €
€ 449,00
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Nemokamas pristatymas ! Pristatymas 1-2 darbo diena (-os) 2 metų garantija
Specifikacija
Gamintojas: SUUNTO
Informacija apie prekę

ŠIRDIES RIMTO MATAVIMAS NUO RIEŠO

Spartan Sport Wrist HR laikrodis naudoja rinkos lyderio Valencell patentuotą PerformTek biometrinę širdies ritmo matavimo technologiją. Ši technologija leidžia Spartan Sport Wrist HR laikrodžiui būti pačiu tiksliausiu laikrodžiu, matuojančiu širdies ritmą nuo riešo

GPS LAIKRODIS ĮVAIRIOMS SPORTO ŠAKOMS IR NUOTYKIAMS

Suunto Spartan Sport – pažangus įvairioms sporto šakoms skirtas GPS laikrodis, turintis spalvotą liečiamąjį ekraną, atsparus vandeniui iki 100 m gylio ir veikiantis iki 26 val. treniruotės režimu. Kompaso ir barometrinio aukščio FusedAlti™ funkcija užtikrina, kad niekada nenukryptumėte nuo numatyto maršruto. Spartan Ultra turi 80 iš anksto nustatytų sportavimo režimų ir teikia išsamius bei specifinius kiekvienos sporto šakos duomenis – tai geriausias sportavimo partneris. Savo pažangą stebėti galite sekdami geriausius savo rezultatus, o sumaniau treniruotis padės naudotojų bendruomenės informacija. Atraskite naujus maršrutus Suunto Movescount pasinaudoję spalviniais duomenų žemėlapiais (angl. heatmaps) ir leiskite laikrodžio maršruto navigacijai vesti jus pirmyn. Spartan Ultra laikrodžiai rankomis surenkami Suomijoje, kad atlaikytų bet kokias sąlygas.


SUUNTO SPARTAN SPRENDIMAS


Ilgai laukta, nauja, įvairioms sporto šakoms skirtų, Suunto laikrodžių karta jau tuoj bus čia. Suunto Spartan sprendimą įvairioms sporto šakoms ir nuotykiams sudaro Spartan Ultra ir atnaujinta Suunto Movescount.com paslauga ir programėlės iPhone ir Android išmaniesiems telefonams. Laukite naujienų!

LAUKO SĄLYGOMS OPTIMIZUOTAS SPALVOTAS LIEČIAMASIS EKRANAS


Į Suunto Spartan laikrodžius montuojamas pažangiausių technologijų plataus apžvalgos kampo spalvotas liečiamasis ekranas, kuriame viskas lengvai matyti būnant lauke (net ir tiesioginiuose saulės spinduliuose). Liečiamasis ekranas sukurtas taip, kad atlaikytų aplinkos trikdžius, o esant poreikiui jį galima visiškai užrakinti. Sportuojant laikrodį galima valdyti trimis mygtukais.

AKUMULIATORIUS VEIKIA IKI 26 VAL. NAUDOJANT GPS


Suunto Spartan Ultra pasiruošęs ilgiems nuotykiams – jo akumuliatoriaus įkrovos išlaikant gerą GPS tikslumą pakanka iki 26 val. Laikrodis suteikia galimybę pačiam valdyti, kiek laiko užteks akumuliatoriaus įkrovos.

FUNKCIJOS NUOTYKIAMS


Kad sportavimą lydėtų nuotykiai, Suunto Spartan laikrodžiai suteikia daug maršruto navigacijos galimybių, įskaitant nukeliauto maršruto rodinį* ir skaitmeninį kompasą, vesiantį jus nelankyta vietove. Suunto Spartan Ultra dar rodo ir barometrinį aukštį su FusedAlti™.
*Nukeliauto maršruto rodinio funkcija bus įtraukta į programinės įrangos naujinį, pasirodysiantį 2016 m. rudenį.

NEPRILYGSTAMAS PATVARUMAS


Safyro stiklas, titano arba nerūdijančio plieno korpuso apvadas ir atsparumas vandeniui iki 100 m užtikrina Suunto Spartan Ultra gebėjimą atlaikyti rimtus išbandymus – prietaisas tiks bet kokiems nuotykiams. Spartan Ultra laikrodžiai rankomis surenkami Suomijoje.

80 SPORTO ŠAKŲ


Suunto Spartan laikrodžiuose iš anksto įdiegta 80 sportavimo režimų, tad vos išėmus iš dėžutės juos galima iškart naudoti kone bet kokiai fizinei veiklai.
Spartan laikrodžiai teikia konkrečios sporto šakos duomenis, kuriuos galima įvairiai rodyti ekrane užsiimant, pavyzdžiui, bėgimu, važiavimu dviračiu, plaukimu, triatlonu ir įvairiomis nuotykių sporto rūšimis (pavyzdžiui, keliaujant pėsčiomis arba slidėmis). Apgalvotai sudarytuose, konkrečioms sporto šakoms pritaikytuose rodiniuose pateikiama tiksli informacija apie sportavimo rezultatus.
Populiariausioms sporto šakoms (pavyzdžiui, bėgimui ir važiavimui dviračiu) yra ir išskirtinių sportinių režimų konkrečiam tikslui, tokių kaip intervalinis bėgimas, bėgimas su kliūtimis ar bėgimo takeliu. Pavyzdžiui, pasirinkus intervalinį bėgimą etapo lentelės rodinyje, bėgant, galima matyti paskutinius intervalinius laikus ir vidutinį pulso dažnį.

TIKSLŪS SPORTAVIMO DUOMENYS


Spartan laikrodžiai tiksliai matuoja, pavyzdžiui, tempą, greitį, atstumą, aukštį, pulso dažnį ir kalorijas, taip pat gali matuoti bėgimo ir važiavimo dviračiu jėgą ir ritmą (reikia išorinių galios ar dviračio jutiklių). Žinoma, Spartan turi ir specialių funkcijų plaukimui (pavyzdžiui plaukimo tempas, grybšnių skaičius ir SWOLF).

TRENIRUOČIŲ ĮŽVALGOS


Treniruočių įžvalgos laikrodyje ir Suunto Movescount leidžia sekti savo sportavimo krūvį, poilsį ir atsigavimą bei pažangą, taip pat padeda susiplanuoti kitą treniruotę. Laikrodis visą parą, kiekvieną dieną stebi jūsų veiklą ir teikia ne tik sportavimo istoriją, bet ir dienos bei savaitės veiklos suvestines.
Kad būtų galima sekti daromą pažangą, Suunto Spartan laikrodžiai teikia naujausią informaciją apie geriausius asmeninius rezultatus kiekvienoje sporto šakoje. Geriausi asmeniniai rezultatai gali būti trukmės, aukščio ir važiavimo dviračiu jėgos pagrindu – pavyzdžiui, greičiausias 5 km bėgimas arba didžiausia 20 min važiavimo dviračiu jėga.
Suunto Movescount siūlo pilną priemonių ir analizių rinkinį gilesnei informacijai apie treniruočių krūvį, pažangą, poilsį ir atsigavimą gauti arba treniruočių planams* susidaryti.
*Galimybė į laikrodį atsisiųsti treniruočių planus atsiras 2016 m. rudenį.

DARYKITE PAŽANGĄ LYGINDAMI SAVO IR KITŲ SPORTUOJANČIŲJŲ REZULTATUS


Lyginkite geriausius savo metinius ir viso laiko asmeninius rezultatus su kitų sportuojančiųjų ir įsivertinkite. Pavyzdžiui, galite palyginti geriausią savo 1900 m. plaukimo atvirame vandens telkinyje rezultatą ir pažiūrėti, ar patenkate tarp 20% geriausiųjų savo grupėje ir kiek greitesnis turite būti, kad patektumėte tarp 10% geriausiųjų.
Suunto Movescount teikia realius faktus apie tai, kaip, pavyzdžiui, kiti jūsų amžiaus grupės žmonės treniravosi, kad pasiektų savo tikslus. Lyginkite savo veiklos rezultatus su kitų panašaus tikslo siekiančių žmonių rezultatais (pavyzdžiui, 4 val. maratono) ir gaukite realius duomenis, kaip ruošiasi kiti žmonės.

TARPUSAVIO TRENIRAVIMAS


Turite galimybę suteikti savo treneriui prieigą prie savo Suunto Movescount treniruočių dienoraščio, kad jis pamatytų visą treniravimosi istoriją ir įžvalgas. Remdamasis šia informacija treneris gali duoti patarimų internetu ir sudaryti treniruočių planus, kuriuos galite naudoti ir atsisiųsti į savo laikrodį. Prisijunkite prie Suunto Movescount internete ir pradėkite.
Atsiras 2016 m. rugsėjį.

ATRASKITE NAUJUS MARŠRUTUS SU SPALVINIAIS DUOMENŲ ŽEMĖLAPIAIS


Pasinaudokite spalviniais duomenų žemėlapiais (angl. heatmaps), pateikiamais Suunto Movescount ir Suunto Movescount programėlėje, ir raskite populiariausias vietas bėgti, važiuoti dviračiu, plaukti, čiuožti slidėmis ir kitai fizinei veiklai. Daugiau nei 15 sporto šakų pateikiamuose spalviniuose duomenų žemėlapiuose rodomi Suunto Movescount bendruomenės visame pasaulyje dažnai naudojami maršrutai, kurie atrenkami iš milijonų judėjimo įrašų.
Suunto Movescount galite planuoti savo maršrutus pasinaudodami informatyviais topografiniais žemėlapiais. Judėkite vadovaudamiesi spalviniais duomenų žemėlapiais arba savo keliu. Prijunkite savo suderinamą Suunto sportinį laikrodį ir keliaukite jo vedami.

Pagrindiniai techniniai duomenys:

  • GPS : +
  • BATERIJOS TRUKMĖ ĮJUNGUS GPS : 10h, 16h, 40h
  • STIKLIUKAS : Mineralinis krištolas
  • KORPUSAS : Nerūdijančio plieno
  • ALTIMETRAS : nuo -500m iki 9999m
  • KOMPASAS : +
  • ŠIRDIES DARBO MATAVIMAS : +
  • ŠIRDIES DARBO DIRŽAS : +
  • MOVESCOUNT.COM : +

 

Specifikacija
Gamintojas: SUUNTO
Kategorija: Sportiniai laikrodžiai
Panašios prekės
Speciali atsiėmimo terminale kaina 0.99 €
Speciali atsiėmimo terminale kaina 0.99 €
Speciali atsiėmimo terminale kaina 0.99 €
Širdies ritmo matuoklis POLAR V800 HR Gamintojas: POLAR € 450,00 € 369,00
Speciali atsiėmimo terminale kaina 0.99 €
Speciali atsiėmimo terminale kaina 0.99 €
Prekiniai ženklai # # # # # # #