Grįžti Sportiniai skersiniai

Skersinis MAGNUS® MP3035

€ 99,00
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Pristatymas 14-16 darbo diena (-os) 7 metų garantija
Specifikacija
Gamintojas: MAGNUS
Medžiaga: Aukštos kokybės plienas
Maksimalus vartotojo svoris: 260 kg
Informacija apie prekę

  Tvirtas korpusas, ilgaamžiškumas, puiki estetika, lazerinis montavimas ir sertifikuoto DC01 plieno konstrukcija yra tik keletas iš daugybės MP3035 skersinio pranašumų. Taigi, praeikite kelias minutes ir atidžiai ištirkite visas NR1 skersinio privalumus. 

 

Ypač tvirtas, atlaiko net 260kg apkrovą!

 

 "MAGNUS® DESIGN" dizaineriai, žinodami žmogaus kūno anatomiją, sureguliavo nustatymus taip, kad, nepriklausomai nuo aukščio, galėtumėte rasti mėgstamą rankos padėtį ir sugebėti atlikti efektyvią treniruotę. Antra: du mega galingi lazeriniai skliaustai, kurie prideda neįtikėtiną konstrukcijos patvarumą ir sukuria šį nuostabų dizainą.

 

"Magnus®" įranga yra sukurta siekiant visiškai rūpintis jūsų saugumu. Jį sudaro kietos, sertifikuotos medžiagos, naudojamos gamyboje. Kartu tai garantuoja puikų pratimų komfortą.

 

Techniniai duomenys:

  • Svoris: 10kg (su pakuote 14kg)
  • Plieno sienelių storis: 0,6cm
  • Skersinio ilgis: 115cm
  • Atstumas nuo lubų: 40cm
  • Bazinis plotis: 30cm
  • Tvirtinimo taškų: 10
  • Maksimali apkrova: 260kg

 Pažvelkite į tai, kaip puikiai ir simetriškai atrodo "Magnus ®" skersinis. Dvi plačios lazerinės skliautos su skersiniu sukuria puikų, darnų vaizdą. Ši įranga yra labai estetiška ir patvari. Be to, visos rankenos yra išdėstytos taip, kad suteiktų jums maksimalią laisvę naudojimui.

"Magnus Design ®" ekspertai yra sportininkų, fizioterapeutų ir geriausių dizainerių komanda, kurie žino ir supranta žmogaus kūno anatomiją. Todėl pasirenkant MP3025 esate tikri, kad pasirinkote geriausią pasaulyje skersinį.

Dvi lazeriu pagamintos skardos iš sertifikuoto DC01 plieno puikiai atlieka savo užduotį, sustiprina ir stabilizuoja konstrukciją. Visiškai išlenktos medžiagos atramos yra saugios! Konstrukcija, kaip ir kūnas, turi būti simetriška ir darni. Būtent toks yra MP3025 treniruočių skersinis.

Dauguma pigių skersinių yra 22-25 mm skersmens. Atminkite, kad tik "Magnus ® Power" skersinis turi tvirtą 27 mm storio vamzdžio konstrukciją.

  "Magnus" skersinio neįtikėtinas pranašumas - tai dvi papildomos metalinės kilpos, integruotos į bendrą dizainą, todėl jūs galite paįvairinti savo treniruotes funkciniais diržais, jėgos juostomis  ar bokso maišais. Komplekte netgi rasite karabiną!

Specifikacija
Gamintojas: MAGNUS
Medžiaga: Aukštos kokybės plienas
Maksimalus vartotojo svoris: 260 kg
Panašios prekės
Naujiena
Skersinis - lygiagretės Raw Fitness MultiRack Gamintojas: RAWFITNESS € 129,00 € 99,00
Kampinis skersinis MAGNUS® MP3039 Gamintojas: MAGNUS Medžiaga: Aukštos kokybės pl... € 99,90
Skersinis MAGNUS® MP3025 Gamintojas: MAGNUS Medžiaga: Aukštos kokybės pl... € 119,00 € 98,00
Naujiena
Skersinis TUNTURI Cross Fit Pull-Up Bar Gamintojas: TUNTURI € 89,90
Sieninis skersinis MAGNUS® MP1035 Gamintojas: MAGNUS Medžiaga: Aukštos kokybės pl... € 99,00 € 85,90
Prekiniai ženklai # # # # # # #