Grįžti Smiginis (dartai)

Rinkinys HARROWS Pro's Choise

€ 67,50
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
1 metų garantija
Specifikacija
Gamintojas: HARROWS
Informacija apie prekę

 


Rinkinį sudaro:

  • Smiginio taikinys Official Competition;
  • Smiginio strėlytės Brass - 6 vnt.;
  • Ąžuolo spalvos namelis taikiniui su lentelėmis ant durelių rezultatų fiksavimui
  • Kreidelė ir pašluostė.

HARROWS - geriausias pasaulyje žinomas smiginio gamintojas, turintis daugiau nei 40 metų patirtį gaminant smiginio inventorių. Visa HARROWS produkcija yra kuriama, kontroliuojama ir platinama iš Anglijos. Šis gamintojas yra daugelio turnyrų rėmėjas ir bendradarbiauja su smiginio žaidėjais bei fanais visame pasaulyje.
Profesionalus smiginio rinkinys HARROWS Pro`s Choice atitinka tarptautinių varžybų reikalavimus. Į rinkinį įeina taikinys Official Competition, kuris pagamintas iš didelės kompresijos agavos pluošto, kuris suteikia paviršiui šiurkštumo. Šis pluoštas pasižymi dideliu atsparumu drėgmei ir yra ilgaamžiškesnis, be to ištraukus strėlytę, taikinys atgauna pradinę formą, nepalikdamas žymių. Taikinio segmentus skiria aukštos kokybės plieninės vielutės su žemo profilio tvirtinimais. "Buliaus akis" be papildomų tvirtinimų, strėlyčių atšokimų sumažinimui. Taikinys įdėtas į itin tvirtą ąžuolinį namelį, kuris puikiai papuoš jūsų interjerą, bei apsaugos sienas nuo pažeidimų žaidimo metu.

 

HARROWS - geriausias pasaulyje žinomas smiginio gamintojas, turintis daugiau nei 42 metų patirtį gaminant smiginio inventorių. Visa HARROWS produkcija yra kuriama ir platinama iš Anglijos. Gamintojas pelnęs pasaulinio lygio pripažinimą, daugelio tarptautinių turnyrų ir pasaulinio garso žaidėjų rėmėjas.

  •  

 

Specifikacija
Gamintojas: HARROWS
Panašios prekės
-22%
Taikinys HARROWS Pro Matchplay Gamintojas: HARROWS € 62,99 € 48,90
Taikinys HARROWS Official Competition Gamintojas: HARROWS € 46,99
-29% Gauk Vilniuje per 90 min
Taikinys HARROWS Lets Play Darts Gamintojas: HARROWS € 45,00 € 31,90
Prekiniai ženklai # # # # #
# #