Nuo 59.39 66.00
Sutaupote 6.61 -10 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 
„Wall balls“ yra populiarūs treniruokliniai kamuoliai, naudojami įvairiapusiškai, puikiai tinka stiprinti bendrą fizinę būklę, jėgą ir ištvermę. Juos plačiai naudoja specializuoti sportininkai, norintys pasiekti geriausių rezultatų savo disciplinose, stengdamiesi tobulėti. 

Odiniai, aukštos kokybės rankomis siūti „tiguar“ sieniniai rutuliai, kurių svoris yra nuo 2 iki 10 kg, karaliauja treniruoklių salėse, kai tik reikia sustiprinti giliuosius raumenis ar dirbti su motorika.

Tai puiki priemonė, naudojama atliekant funkcines treniruotes, kroso treniruotes, o dėl mažo svorio ji taip pat dažnai naudojama apšilimo ir reabilitacijos metu. Ne be reikalo originalus sieninių kamuoliukų pavadinimas yra „vaistų kamuolys“. Šiandien, galbūt, daugiausia susijęs su intensyviomis treniruotėmis, kur jie puikiai dirba, jų užduotis yra palaipsniui stiprinti visą kūną, teigiamai veikiant mūsų bendrą sveikatą ir gerovę.

Sieniniai rutuliai puikiai tinka metimams (tačiau neturėtumėte jų „mesti“ prieš grindis, „slam“ kamuoliai yra specialiai pritaikyti tokiems pratimams), taip pat statiniams pratimams, kuriuose jie naudojami kaip papildoma apkrova. Optimalus rutulio skersmuo užtikrina patogų suėmimą ir darbą tiek tiesiomis rankomis, tiek „apkabinant“ atliekant reiklesnius pratimus. Dėl to tiguarinis vaistų kamuolys yra labai funkcionali įranga, kuria jūs sustiprinsite kiekvieną savo kūno dalį.

Techninis aprašymas:

  • Galimi svoriai: 2 kg / 3 kg / 4 kg / 6 kg / 8 kg / 10 kg
  • Vienodo dydžio.
  • Skersmuo: 30,5 cm
  • Medžiaga:
  • išorinis sluoksnis - PU dirbtinė oda
  • vidus - polistirenas ir smėlis (svoris nuo 2 kg iki 8 kg) arba polistirenas ir kamštis (svoris 10 kg)
  • Garantijos laikotarpis: 24 mėnesiai
Gamintojas

TIGUAR

Panašios prekės

Menu
TOP