Nuo 699.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.

Informacija

„Reboots One lite“ naujausia pigesnė ONE serija su 6 suspaudimo kameromis ir 6 masažo programomis. Idealiai tinka naudoti namuose.

Pristatymo terminas

Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

„Reboots One lite“ naujausia pigesnė ONE serija su 6 suspaudimo kameromis ir 6 masažo programomis. Idealiai tinka naudoti namuose.

REBOOTS ONE Savybės:

Apsaugokite skausmui jautrias vietas: Kiekvieną kamerą galima išjungti atskirai, taip nesuteikiant skausmo jautrioms vietoms. 
 

Idealus, naudojimui namie ar patalpose!

 

6 kompresinės kameros: Didelis kamerų skaičius ir 3 skirtingi batų dyžiai optimaliai prisitaiko prie kojų formos ir garantuoja maksimalius rezultatus!

 

 

6 treniruočių programos: Ilga, trumpa, intensyvi, tiksli, švelni. Atsigavimui po treniruotės ir apšilimui. Čia rasite tai, ko ieškote.

 

A: programa daro spaudimą taškas po taško, todėl ji yra tinkama raumenims atpalaiduoti, apšilimui. 
 

 

B: Nuolatinis slėgis sukuria intensyvų masažą. Todėl B programa yra ypač tinkama laktatui pašalinti.

 

C: Panašiai kaip ir A programoje, tačiau iš karto užpildomos dvi kameros, leidžiančios dvigubai padidinti ciklų skaičių per tam tikrą laiką. Idealiai tinka, kai reikia greičio.

 

D: Ši trumpa ir intensyvi programa padidina suspaudimo ciklų skaičių ir yra ypač tinkama trumpiems, labai intensyviems pritaikymams.

 

E: Bangos formos masažas dviem etapais. Dvigubai intensyvus blauzdos ir blauzdos srities masažas.

 

F: Puikus (A) ir (B) programų derinys! Visada vienu metu užpildomos kelios kameros, todėl (C) yra optimaliai tinkama laktatui pašalinti. Tuo pačiu metu jis yra mažiau intensyvus nei (B), nes kojos nėra nuolat spaudžiamos.

 
 

 KAIP TAI VEIKIA? 

Po sunkių treniruočių jūsų raumenyse susidaro laktato atliekos, tokios kaip pieno rūgštis, kurios labai pablogina jūsų treniruočių efektyvumą bei sukelia nuovargį.

 

„Reboots“ suteikia kojų kompresinį masažą. Tokiu būdu greičiau pašalinamas laktatas bei lifma.

 

Po procedūros kojos bus gerokai šviežesnės! O kita dieną galėsite vėl efektyviai treniruotis ar net dalyvauti varžybose!

 

Pagrindiniai privalumai:

 PASTEBIMAI ŠVIEŽESNĖS KOJOS: Ar pavargusios kojos dažnai sulėtina jūsų užmojus? „Reboots“ masažas padeda sumažinti pieno rūgšties kiekį kraujyje, kuris tiesiogiai įtakoja jūsų nuovargį. Rezultatas: pastebimai laisvesnės kojos siekiant geriausių pasirodymų!

 

TRAUMŲ PREVENCIJA: neleiskite traumoms sustabdyti Jūsų progreso. "Reboots" padės Jums išvengti raumenų patempimų, patinimų bei įtampos. 

 

ATSISTATYMAS NEPRARANDANT LAIKO: Dėl laiko trūkumo efektyvesnės atsistatymo galimybės dažnai pamirštamos. "Reboots" galite naudoti dirbdami, skaitydami knygą ar žiūrėdami televizorių. Daugiau jokio kankinimosi su masažiniu volu!

 

 

 Techninis aprašymas:

  •  Slėgis: 30-240 mmHg
  • Spaudimo tūris: 40 L / min
  • Kamerų skaičius: 6
  • 6 programos
  •  Svoris: 4,2kg

 

Gamintojas
REBOOTS
Product code Reboots_ONE_Lite
Kamerų skaičius 6
Maksimalus slėgis 240 mmHg
Movų tipas Batai iki kirkšnų
Programų skaičius 6
Tipas Laidinis/stacionarus
Menu
TOP