890.10 989.00
Sutaupote 98.90 -9 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Efektyviausias ginklas nuo pavargusių kojų, dabar jau ir mobiliame pavidale!! Komplektą sudaro nešiojamas pultas (pakrautas veikia 3 valandas), pilno ilgio kelnės iki juosmens! ir pratimų vadovas. Pakelkite atsistatymą į kitą lygmenį!
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Efektyviausias ginklas nuo pavargusių kojų, dabar jau ir mobiliame pavidale!! Komplektą sudaro nešiojamas pultas (pakrautas veikia 3 valandas), pilno ilgio kelnės iki juosmens! ir pratimų vadovas. Pakelkite atsistatymą į kitą lygmenį! 

REBOOTS GO Savybės:

Mobili platforma: Nesvarbu, ar esate treniruočių aikštelėje, prie baseino, ar po mėgstama palme Havajuose, naudokite „Reboots“ visur, kur tik jums tinka. Pakrauta baterija veikia 3 valandas, kas atitinka 10 procedūrų po 30 min!

Lengvesnis, mažesnis, nešiojamas! „GO“ įrenginys yra 44,4% lengvesnis ir 64,9% mažesnis nei ONE (laidinis variantas).

 

6 kompresinės kameros: Didelis kamerų skaičius ir 3 skirtingi batų dyžiai optimaliai prisitaiko prie kojų formos ir garantuoja maksimalius rezultatus!

 

 

4 treniruočių programos: nuo atsistatymo po sunkios treniruotės iki apšilimo, įskaitant ir naująją INTENSE PULSE!

 

A: programa daro spaudimą taškas po taško, todėl ji yra tinkama raumenims atpalaiduoti.

 

B: Nuolatinis slėgis sukuria intensyvų masažą. Todėl B programa yra ypač tinkama laktatui pašalinti.

 

C: Puikus (A) ir (B) programų derinys! Visada vienu metu užpildomos kelios kameros, todėl (C) yra optimaliai tinkama laktatui pašalinti. Tuo pačiu metu jis yra mažiau intensyvus nei (B), nes kojos nėra nuolat spaudžiamos.

 

D: Giliausiam masažui: programa (D) prideda pulso efektą prie programos (C). Tuo tikslu paskutinėje aktyvioje kameroje slėgis padidinamas ir tris kartus palaipsniui mažinamas. Tai suteikia jūsų metabolizmo atliekoms laiko judėti per raumeninį audinį. Ši programa galima tik  „Reboots GO“. 

 

 KAIP TAI VEIKIA? 

Po sunkių treniruočių jūsų raumenyse susidaro laktato atliekos, tokios kaip pieno rūgštis, kurios labai pablogina jūsų treniruočių efektyvumą bei sukelia nuovargį.

 

„Reboots“ suteikia kojų kompresinį masažą. Tokiu būdu greičiau pašalinamas laktatas bei lifma.

 

Po procedūros kojos bus gerokai šviežesnės! O kita dieną galėsite vėl efektyviai treniruotis ar net dalyvauti varžybose!

 

Pagrindiniai privalumai:

 PASTEBIMAI ŠVIEŽESNĖS KOJOS: Ar pavargusios kojos dažnai sulėtina jūsų užmojus? „Reboots“ masažas padeda sumažinti pieno rūgšties kiekį kraujyje, kuris tiesiogiai įtakoja jūsų nuovargį. Rezultatas: pastebimai laisvesnės kojos siekiant geriausių pasirodymų!

 

TRAUMŲ PREVENCIJA: neleiskite traumoms sustabdyti Jūsų progreso. "Reboots" padės Jums išvengti raumenų patempimų, patinimų bei įtampos. 

 

ATSISTATYMAS NEPRARANDANT LAIKO: Dėl laiko trūkumo efektyvesnės atsistatymo galimybės dažnai pamirštamos. "Reboots" galite naudoti dirbdami, skaitydami knygą ar žiūrėdami televizorių. Daugiau jokio kankinimosi su masažiniu volu!

 

 

 Techninis aprašymas:

  •  Slėgis: 30-240 mmHg
  • Spaudimo tūris: 40 L / min
  • Kamerų skaičius: 6
  • 4 programos
  • Aktyvaus veikimo (baterijos) laikas: 180min
  • Baterijos krovimo laikas: 130min
  •  Svoris: 1,6kg
Gamintojas

REBOOTS

Product code RB-059
Baterijos veikimo laikas 180 min
Kamerų skaičius 6
Maksimalus slėgis 240 mmHg
Movų tipas Kelnės iki juosmens
Programų skaičius 4
Tipas Mobilus / nešiojamas

Panašios prekės

Menu
TOP