40.66
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 10 vnt.

Pristatymo terminas

Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 Prekių išmatavimai:

Skersmuo - 28x28cm,
Aukštis - 6 cm,
Svoris - 4 kg,
Tūris - 3.6 L
Dugno storis - 4.5mm
Sienelės storis - 3.5 mm
Suderinami viryklių tipai - Dujinė, Elektrinė, Indukcinė, Stiklo keramika
Medžiaga – Ketus

Brizoll Optima“ yra geriausias pagal savo kainų kategoriją, pagaminti iš modernių medžiagų. Bendrovė kaip pagrindą pasirinko karščiui atsparų ketaus, dėl kurio paviršius greitai ir tolygiai įkaista ir ilgą laiką palaiko temperatūrą. Ergonomiška guminė rankena suteikia patogų sukibimą ir patogų naudojimą.Į keptuvę Leidžiama naudoti ant bet kokio paviršiaus. Dėl storo dugno atsiranda viryklės poveikis - šiluma pasiskirsto kiekviename kampe, į blyną patenka iš visų pusių. „Brizoll Optima“ leidžiama naudoti bet kokiam nerūgščiam maistui kepti.

Apžvalgų vartotojai kalba apie nuostabias keptuvės savybes: jums reikia dažniaukepti ant jo yra blynų, kad susidarytų storas nelipnus aliejaus sluoksnis. Tada maistas neprilimpa, jis įgauna unikalų skonį ir aromatą.

"Ketaus keptuvės puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti, pavyzdžiui, mėsai. Ketaus keptuvėje kepamų produktų nebūtina dažnai maišyti. Be to, jos yra pačios storiausios, nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros, ilgai išlaiko šilumą.
Dėl specifinės ketaus struktūros tai sunkiai įšylantys, bet atlaikantys labai aukštą temperatūrą ir ilgai palaikantys šilumą indai, tinkantys kepti bei troškinti. Šiuose puoduose patartina gaminti ilgai verdamus ar kepamus patiekalus: kepti žąsį, antį, kalakutą ar gaminti plovą. Juose iš mėsos neišgaruoja vanduo, todėl ji būna daug sultingesnė ir skanesnė. Šie puodai yra gana sunkūs, pasižymi ilgaamžiškumu, tinka visų tipų viryklėms. Panaudoję ketaus indą, jį nusausinkite ir ištepkite aliejumi. Tokiems indams prižiūrėti ir plauti netinka šveitikliai

Dar vienas ketaus indų naudojimo pliusas yra tas, kad jūs išvengiate kontakto su kenksmingomis medžiagomis, kurių yra nepridegančių keptuvių dangoje. Kenksmingosios medžiagos garų pavidalu formuojasi, jeigu tefloninė keptuvė kaitinama ant stiprios ugnies. Jų gali patekti ir į maistą, jeigu naudojama keptuvė, kurios paviršius yra pažeistas."

Gamintojas

Panašios prekės

Menu
TOP