124.06 149.00
Sutaupote 24.94 -16 % sandėlyje
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.

Pristatymo terminas

Pristatymas
17-18 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
2 metų

Judėkite su Cardio Fit M50 mini dviračiu
Jei senstate arba tampate mažiau judrus, gali būti sunku kasdien judėti. Net jei sveikstate ar susižalojate, pakankamai mankštos kartais yra iššūkis. Tuo pačiu metu judėjimas yra vienas iš svarbiausių dalykų norint tapti ir išlikti sveikam. „Tunturi Cardio Fit M50 Mini Bike“ yra idealus sprendimas. Su šiuo aktyvios eigos treniruokliu galite treniruoti kojas ir rankas. Judėjimo treniruoklis yra lengvas, kompaktiškas ir geras būdas lengvai makštintis. 


Privalumai
✔ Su varikliu
✔ Su dvylika greičių ir penkiomis programomis
✔ Tinka tiek rankoms, tiek kojoms
✔ Stimuliuoja kraujotaką
✔ Kompaktiškas ir lengvas

 Rankų ir kojų treniruotės
  M50 maitinamas elektra, todėl variklis gali padėti pradėti ir išlaikyti judesį. Taigi, norint pajudinti pedalus, nereikia pastangų. Be to, šis mobilumo treniruoklis turi ypač plačią pėdą su neslystančia pplatforma, užtikrinančia stabilią padėtį, ir reguliuojamus pėdų dirželius, kad jūsų pėdos visada tvirtai laikytųsi ant plačių pedalų. Elektriniu mini dviračiu treniruokliu daugiausiai treniruojate čiurnų, kelių, klubų ir kojų raumenis ir taip skatinate kraujotaką. Jei mini dviratį pastatysite ant stalo, pedalus galėsite naudoti kaip rankenas ir treniruoti rankų raumenis, riešus, nugarą ir pečius sėdėdami ant kėdės.

Su integruotu ir lengvai nuimamu nuotolinio valdymo pultu galite nustatyti greitį, laiką, programas ir kryptį (pirmyn arba atgal). Taip pat nuotolinio valdymo pulte galite matyti laiką, atstumą ir sudegintų kalorijų skaičių.

Techninis aprašymas:

  • Matmenys: 42 x 40 x 29 cm
  • Svoris: 4,5 kg
  • Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg
  • Maitinimas: 220~240V-AC
  • Produkto kodas: 21TCFM5000
  • EAN kodas: 8717842034576
brand
Gamintojas TUNTURI

Panašios prekės

Menu
TOP